Kategórie
 
 
 
 
Vŕtacie stojany
Vyberte si z ponuky
 
 
Cenová hladina
Výrobcovia
Filtrovanie produktov podľa výrobcov
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
 
 

Vŕtacie stojany

Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stranu:
 
Husqvarna DS 150

Husqvarna DS 150

DS 150 je náš najuniverzálnejší a najľahší vŕtací stojan. DS 150 je správnou voľbou, keď potrebujete stojan pre menšie vŕtacie práce, vyžadujúce rýchle ukotvenie, a to až do priemeru vrtáka 150 mm. Tento ľahký, hliníkový stojan je vybavený intergrovanou vákuovou základovou doskou, ktorá umožňuje šetrné prichytenie k rôznym povrchom. Vďaka praktickej rukoväti sa stojan ľahko a p
Husqvarna DS 250

Husqvarna DS 250

DS 250 je stredne veľký stojan pre jadrové vŕtanie. Tento ľahký hliníkový stojan je vybavený kombinovanou základovou doskou pre štandardné ukotvenie alebo pripojenie k vákuovému čerpadlu a prichytenie odsávaným vzduchom. Vhodný pre vŕtanie otvorov do priemeru 250 mm. Správna voľba pre vŕtanie po obvode veľkých dier a vŕtanie pod uhlom, napr. pre vzduchotechniku, prestupy atď.
Husqvarna DS 40 Gyro

Husqvarna DS 40 Gyro

DS 40 Gyro je náš najmenší teleskopický (rozperný) stojanový systém pre jadrové vŕtanie. Stojan je ľahký a kompaktný, vďaka čomu sú prevoz a montáž či demontáž jednoduché a rýchle. Tým je možné výrazne ušetriť čas pri vŕtaní väčšieho počtu otvorov. Vhodný pre vŕtanie do priemeru 150 mm s dĺžkou posuvu až do 600 mm. S jediným nastavením môžete vŕtať rad otvorov v rôznych pozíciá
Husqvarna DS 450

Husqvarna DS 450

DS 450 je robustný stredne veľký stojan pre jadrové vŕtanie. Stojan je ľahký, no aj napriek tomu veľmi pevný a odolný. Základová doska je mimoriadne stabilná vďaka optimalizovanej veľkosti. Ideálna voľba pre stredne náročné až veľmi náročné vŕtanie otvorov do stien, podláh a striech do priemeru 450 mm. Správna voľba pre vŕtanie veľkých otvorov pre vzduchotechniku, prestupy atď.
Husqvarna DS 450

Husqvarna DS 450

Model DS 450 je najväčší vŕtací stojan z novej skupiny vŕtacích stojanov Husqvarna. Je ľahký, ale veľmi silný. Základňová podstava je výnimočne stabilná vďaka svojej optimálnej veľkosti. Model DS 450 má ergonomickú mäkkú rukoväť, čím sa zabezpečuje jeho jednoduchá a pohodlná preprava.
Husqvarna DS 50 ATS

Husqvarna DS 50 ATS

Otáčavá a vychýliteľná súprava s kolesami a základnou doskou pre rozpernú skrutku. Súprava má podperu z kalenej ocele, ktorá zaisťuje mimoriadnu pevnosť a ľahkú a pohodlnú prepravu. Súprava sa dodáva s vozíkom s dvojitým prevodovým stupňom.
Husqvarna DS 50 Basic

Husqvarna DS 50 Basic

Súprava s trvale upevneným krátkym vŕtacím stĺpom na základnej doske s ukotvením pre rozpernú skrutku. Súprava sa dodáva s vozíkom s dvojitým prevodovým stupňom.
Husqvarna DS 50 Combi

Husqvarna DS 50 Combi

Súprava s odnímateľnou vzperou na stĺpe. Základná doska s ukotvením pre rozpernú skrutku. Dodáva sa s vozíkom s dvojitým prevodovým stupňom.
Husqvarna DS 50 Gyro

Husqvarna DS 50 Gyro

DS 50 Gyro je náš najväčší teleskopický (rozperný)stojanový systém pre jadrové vŕtanie, ktorý je kompatibilný s väčšinou vŕtačiek. Stojan je ľahký a kompaktný, vďaka čomu sú prevoz a montáž či demontáž jednoduché a rýchle. Tým je možné výrazne ušetriť čas pri vŕtaní väčšieho počtu otvorov, a to až do priemeru 350 mm. S jediným nastavením môžete vŕtať rad otvorov v rôznych pozíc
Husqvarna DS 900

Husqvarna DS 900

DS 900 je vŕtací stojan pre jadrové vŕtanie veľkých priemerov. Tento robustný, vysoko stabilný stojan s Vynikajúci pomerom výkonu k hmotnosti sa veľmi ľahko zostavuje. DS 900 funguje veľmi dobre najmä s vŕtacím motorom DM 650, ktorý je súčasťou produktového radu PRIME™. Je ideálny pre náročné vŕtanie. DS 900 je navrhnutý s rovnakým stĺpikom ako stenové píly radu WS 400. Vďaka t
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia