Kategórie
 
 
 
 
IMPORT
Vyberte si z ponuky
 
 
Vyberte si z ponuky

IMPORT

Zoradiť podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stranu:

 
Dvojtaktný olej, XP® Synthetic

Dvojtaktný olej, XP® Synthetic

Nový plne syntetický dvojtaktný olej XP Synthetic značky Husqvarna je vhodný pre vysoké zaťaženie pri vysokých otáčkach motora. Obsahuje úplne novú zmes aditív bez obsahu popola, ktorá zaisťuje vynikajúce mazanie, nízku dymivosť a udržuje motor čistejší, s menej usadeninami na stenách piestu a v kľukovej skrini v porovnaní s konkurenčnými olejmi. Je biologicky odbúrateľný (64%
Dvojtaktný olej, LS+

Dvojtaktný olej, LS+

Olej Low Smoke+ je zmes minerálnych a syntetických olejov. Má veľmi dobré mazacie vlastnosti a zaisťuje dokonalé mazanie aj veľmi zaťažených motorových častí, ako je napríklad ložisko ojnice. Olej Low Smoke+ sa vyznačuje veľmi nízkymi výfukovými emisiami, čo je dôležité najmä pri použití u výrobkov, s ktorými sa pracuje v husto zastavaných oblastiach. Znižuje teplotu motora, a
Dvojtaktný olej, HP

Dvojtaktný olej, HP

Dvojtaktný olej Husqvarna HP je navrhnutý pre použitie v náročných podmienkach a prevádzke. Môže byť kombinovaný aj s menej kvalitným palivom. Obsahuje vysoko kvalitné prísady, ktoré znižujú množstvo usadenín v kľukovej skrini, ktoré môžu vzniknúť následkom použitia nekvalitného paliva. Tento olej je vďaka svojim vlastnostiam vhodný pre celú škálu dvojtaktných výrobkov Husqvar
Dvojtaktný olej, Oil guard

Dvojtaktný olej, Oil guard

Dvojtaktný motor vyvinutý špeciálne pre rozbrusovacie píly. Vyrobený tak, aby odolal všetkým ťažkým skúškam, ktorým môže dvojtaktný motorový olej čeliť. Rovnaký ako dvojtaktný olej Husqvarna HP (High Performance).
Olej WP 4T SAE 10W/40

Olej WP 4T SAE 10W/40

Vysoko kvalitný motorový olej pre všetky záhradné stroje s 4-taktnými motormi. Umožňuje ľahké štartovanie pri nízkych teplotách, dokonalé mazanie za všetkých prevádzkových podmienok a nízku spotrebu oleja.Obsah 1,4 l.
Olej WP 4T SAE 30

Olej WP 4T SAE 30

Vysoko kvalitný olej pre 4-taktné kosačky na trávu. Vynikajúca ochrana motora.
Olej 4T SAE 10W-50

Olej 4T SAE 10W-50

Plne syntetický olej do prevodovky, ktorý je špeciálne vyvinutý pre AWD prevodovky strojov značky Husqvarna AWD. Stabilný aj pri extrémne nízkych i vysokých teplotách.
Lanko na uchytenie reťazovej píly

Lanko na uchytenie reťazovej píly

Elastické lanko, ktoré spoločne s hákom slúži na uchytenie reťazovej píly k opasku na popruhu. Dĺžka 0,5 m, pri úplnom natiahnutí 1,25 m.
Hák na uchytenie reťazovej píly

Hák na uchytenie reťazovej píly

Robustný hák na uchytenie reťazovej píly. Vhodný ku každému popruhu, ktorý má odnímateľný pás. Konštrukcia umožňuje jednoduché pripojenie píly k opasku iba jednou rukou.
Očko závesné na zadnú rukoväť píly

Očko závesné na zadnú rukoväť píly

Očko s jedinečným dizajnom, určené pre arboristov, ktorí používajú štandardnú reťazovú pílu. Ponúka bezpečný spôsob, ako pripevniť reťazovú pílu k popruhu. Má vypínací mechanizmus proti preťaženiu.
Protizávažie

Protizávažie

Pre lepšiu priľnavosť a bezpečnejšie riadenie. Hmotnosť: 18 kg. Vhodné pre ridery 200/300.
Odmachovač

Odmachovač

Odmachovač pre použitie s nosným rámom (586 63 72-01). Účinne odstraňuje mach z trávnika, a tým zlepšuje jeho kvalitu. Pružinové hroty sú tepelne spracované pre mimoriadnu odolnosť.
Prevzdušňovač

Prevzdušňovač

Dutý prevzdušňovač sa používa spoločne s platformou (586 63 72-01). 24 dutých nožov robí otvory do zeme, ktoré umožňujú ľahký prístup vzduchu, vody a živín do zeminy. Nože sú vyrobené materiálu odolného proti korózii pre vyššiu pevnosť a odolnosť.
Prevzdušňovač

Prevzdušňovač

Prevzdušňovač pre použitie s nosným rámom (586 63 72-01). Umožňuje, aby sa vzduch, voda a živiny ľahšie dostali do pôdy. Prevzdušňovacie nože sú nerezové, a preto obzvlášť pevné a odolné.
Vozík PROMO

Vozík PROMO

Vyklápací vozík so sklápacou zadnou stenou.
Nosný rám príslušenstva

Nosný rám príslušenstva

Nosný rám príslušenstva z odolnej ocele s univerzálnym závesom pre použitie s prevzdušňovačom alebo odmachovačom. Toto príslušenstvo je možné ľahko a rýchlo meniť bez použitia náradia. Plošina zaberá menej miesta ako každé príslušenstvo samostatne.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia