Kategórie
 
 
 
 
 
iné príslušenstvo k výrobkom
 
 
Cenová hladina
Výrobcovia
Filtrovanie produktov podľa výrobcov
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
 
 

iné príslušenstvo k výrobkom

Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stranu:

 
Mulčovacia súprava pre Z242F

Mulčovacia súprava pre Z242F

The mulch kit will recut grass clippings so that the clippings are reduced in size to go unnoticed on the ground. For use with 42" Clear Cut Tractors and Zero Turns.
Mulčovacia súprava - pre LC 348V/VI (2016)

Mulčovacia súprava - pre LC 348V/VI (2016)

For conversion to BioClip (mulching) cutting mode. With this kit the grass is cut into small pieces that quickly decompose and return to the lawn as fertiliser, also making the lawn more drought resistant. The kit includes BioClip plug and blade.
Pružinové hroty

Pružinové hroty

Naše pružinové hroty efektívne odstraňujú mach z dobre udržiavaných trávnatých plôch. Nastavenie hĺbky z výrobného závodu na ¼" (6 mm), po opotrebení môžu byť pružinové hroty nastavené tak, aby bola dodržaná táto ideálna hĺbka. Navyše môžu byť jednotlivé pružinové hroty rýchlo vymenené bez toho, aby musel byť demontovaný celý hriadeľ.
Hriadeľ s delta nožmi

Hriadeľ s delta nožmi

Ideálny pre riedke trávne porasty. Izometricky kalené oceľové nože majú unikátny zakrivený tvar a zaoblené rezacie hrany, ktoré vytvoria zárezy do zeme pri odstraňovaní machu, výsevu alebo prevzdušňovaní vo svahu a na terasách.
Nabíjačka batérie BC 0.8

Nabíjačka batérie BC 0.8

Plne automatická pre optimálne nabíjanie a udržiavacie nabíjanie, ktoré maximalizuje životnosť batérie a výkon. Bez iskry, skratu a s ochranou proti prepólovaniu pre bezproblémové používanie. Izolácia (stupeň ochrany krytu nabíjača) IP65 (prachotesný a odolný voči striekajúcej vode) pre vonkajšie použitie, v daždi a snehu. Používa sa spoločne s indikátorom stavu batérie Husqvar
Plachta na rider

Plachta na rider

Krycia plachta na ridery, vyrobená z nepremokavého nylonu. Na spodnej strane plachty sú sťahovacie šnúry, otvory pre prúdenie vzduchu.
Súprava reflektorov

Súprava reflektorov

Súprava LED reflektorov pre prácu pri zlých svetelných podmienkach. Reflektory majú vysokú svietivosť s širokým uhlom osvetlenia a zároveň nízku spotrebu energie, životnosť 30 000 prevádzkových hodín. Vhodné pre všetky ridery.
Mulčovacia súprava

Mulčovacia súprava

Pre zmenu systému kosenia na BioClip (mulčovanie). S pomocou tejto sady je tráva pokosená na malé kúsky, ktoré sa rýchlo rozkladajú a vracia sa späť do trávnika ako hnojivo a súčasne zabezpečí, že je trávnik viac odolný voči suchu.
Taška z mäkkého materiálu na prevoz

Taška z mäkkého materiálu na prevoz

Špecialna taška určená pre prenos kosačky Automower® medzi kosenými plochami.
Tlakový obväz

Tlakový obväz

Pre krytie a ochranu rany.
Oblúkové nájazdy

Oblúkové nájazdy

Oblúkové nájazdy sú vyrobené z hliníka odolného voči slanej vode a s protisklzovou povrchovou úpravou 03, ktorá zabezpečuje priľnavosť kolies i vo vlhkom a klzkom prostredí. Nájazdy sú vhodné pre nákladné prívesy do výšky max. 700 mm a s celkovou maximálnou hmotnosťou 450 kg. Nájazdy sú predávané v páre. Rozmery 200x1500x35 mm.
Rovné nájazdy

Rovné nájazdy

Nájazdy vyrobené z vode odolného hliníka a protisklzovou povrchovou úpravou 03, ktorá zabezpečuje priľnavosť kolies i vo vlhkom a klzkom prostredí. Nájazdy sú vhodné pre nákladné prívesy do výšky max. 700 mm a pre výrobky s celkovou maximálnou hmotnosťou 450 kg. Nájazdy sú predávané v páre. Rozmery: 200x1500x35 mm.
Hriadeľ s cepovými nožmi

Hriadeľ s cepovými nožmi

Voľne výkyvné cepové nože využívajú odstredivú silu pre efektívne odstraňovanie trávnej plsti. Táto konštrukcia umožňuje dokonale odstrániť trávnu plsť a v priebehu minulých štyroch dekád preukázala spoľahlivosť v náročnom prostredí strojov určených na prenájom.
Snehové reťaze s navarenými hrotmi, TRO037

Snehové reťaze s navarenými hrotmi, TRO037

Snehové reťaze vhodné pre kolesá 20x8-8". Poskytujú spoľahlivú trakciu pri odpratávaní snehu.
Súprava kief na čistenie kolies

Súprava kief na čistenie kolies

Kefy na čistenie kolies - štartovacia súprava, včítane kief (6x) a držiakov (2x), AM G2 (04-). Udržujú hnacie kolesá čisté pre zabezpečenie lepšej trakcie.
Mulčovacia upchávka TRO030

Mulčovacia upchávka TRO030

Umožňuje prestaviť váš traktor na funkciu BioClip® (mulčovanie), čo znamená že tráva je rozsekaná na drobné kúsky a vracia sa späť do trávnika ako hnojivo, čo trávnik robí odolnejším v období sucha. Pre traktory CT/CTH s žacím ústrojenstvom s šírkou 97 cm (modely do roku 2010) a traktory CTH s žacím ústrojenstvom s šírkou 107 cm (modely do roku 2011) a novší.
Originálny kryt pre Automower

Originálny kryt pre Automower

Originálne dizajnové prvky Husqvarna a vymeniteľné horné kryty. Urobte svoju kosačku jedinečnou a osobnou zmenou farby.
Držiak na stenu pre Automower®

Držiak na stenu pre Automower®

Uskladnite váš Automower® zavesením na stenu počas zimných mesiacov alebo keď ho nepoužívate.
Nárazník na traktor

Nárazník na traktor

Praktický nárazník, montuje sa na prednú časť našich traktorov. Efektívne chráni kapotu motora. Vhodný pre všetky typy traktorov.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia