Kategórie
 
 
 
 
 
Accessories
Vyberte si z ponuky
 
 
Cenová hladina
Výrobcovia
Filtrovanie produktov podľa výrobcov
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
 
 

Accessories

Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stranu:

 
One-piece blade guard

One-piece blade guard

One-piece blade guards for Husqvarna wall sawing systems WS 482 HF, WS 440 HF and WS 463 are sturdy, durable and easy-to-mount ideal for occasions where you don’t need to use a dividable guard. Offers maximum uptime and low cost of ownership. Available in two sizes to fit Husqvarna high quality diamond blades diameter 33" (840 mm) and 42" (1085 mm).
Dvojtaktný olej, HP

Dvojtaktný olej, HP

Dvojtaktný olej Husqvarna HP má také chemické zloženie, aby pracoval dobre aj pri použití menej kvalitného benzínu a vyhovel vysokým nárokom, ktoré sú kladené na dvojtaktný motorový olej. Starostlivo vybrané zložky (v tomto prípade syntetický olej) zabezpečujú čistejší motor a menej usadenín na stenách piestu / valca, výfukových kanálov a kľukovej skrine.
Dvojtaktný olej, HP

Dvojtaktný olej, HP

Dvojtaktný olej Husqvarna HP je navrhnutý pre použitie v náročných podmienkach a prevádzke. Môže byť kombinovaný aj s menej kvalitným palivom. Obsahuje vysoko kvalitné prísady, ktoré znižujú množstvo usadenín v kľukovej skrini, ktoré môžu vzniknúť následkom použitia nekvalitného paliva. Tento olej je vďaka svojim vlastnostiam vhodný pre celú škálu dvojtaktných výrobkov Husqvar
Nádrž na vodu - súprava

Nádrž na vodu - súprava

Nádrž na vodu - súprava.
Rýchlouvoľňovacia podložka

Rýchlouvoľňovacia podložka

Rýchlouvoľňovacia podložka pre uvoľnenie konektora jadrového vrtáka z vŕtačky.
Držiak s rúrou pre kladkové systémy

Držiak s rúrou pre kladkové systémy

Držiak s rúrou pre kladkové systémy.
Prepravné boxy - K 3000

Prepravné boxy - K 3000

Naše prepravné boxy poskytujú praktickú ochranu pre nástroje a vybavenie, takže sa vám pri presune medzi stavebnými miestami nič nestratí. Boxy môžete použiť pre rozbrusovaciu pílu, nástroje, kotúče, menšie príslušenstvo a pomôcky osobnej ochrany. Boxy sú vyrobené z preglejky a majú kovom vystužené hrany a rohy.
Držiak koľajnice

Držiak koľajnice

Držiak pre ľahšie nasadenie koľajnice.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia