Kategórie
 
 
 
 
GARDENA zavlažovací systém Micro-Drip
 
 
Cenová hladina
Výrobcovia
Filtrovanie produktov podľa výrobcov
Dostupnosť
Filtrujte podľa dostupnosti produktov
 
 

GARDENA zavlažovací systém Micro-Drip

Zoradiť podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stranu:

 
Pokladacia rúrka 13 mm (1/2")

Pokladacia rúrka 13 mm (1/2")

Centrálne prívodné potrubie Pokladacia rúrka od spoločnosti GARDENA je centrálnym prívodným potrubím v systéme GARDENA Micro-Drip. Je odolná proti UV žiareniu a svetelne nepriepustná, čím garantuje dlhodobé používanie. Možno inštalovať nad zemou i pod zemou. Dĺžka potrubia je 50 m.
Detail
43,99 €
Krížový kus 4.6 mm (3/16")

Krížový kus 4.6 mm (3/16")

Ľahké vetvenie pripojovacieho systému Krížový kus od spoločnosti GARDENA ako súčasť systému GARDENA Micro-Drip-System slúži na vetvenie rozvodného potrubia. Vďaka patentovanej pripojovacej technológii Quick & Easy je inštalácia obzvlášť jednoduchá. Balenie obsahuje desať kusov.
Detail
6,59 €
T-kus 13 mm (1/2")

T-kus 13 mm (1/2")

Jednoduché vetvenie prepojovacieho potrubia T-kus 1/2" od spoločnosti GARDENA ako súčasť systému GARDENA Micro-Drip slúži na vetvenie prepojovacieho potrubia. Vďaka patentovanej pripojovacie technológii Quick & Easy je inštalácia obzvlášť jednoduchá. V balení sú dva T-kusy.
Detail
4,49 €
L-kus 13 mm (1/2")

L-kus 13 mm (1/2")

Jednoduchá zmena smeru L-kus od spoločnosti GARDENA, ako súčasť systému GARDENA Micro-Drip, umožňuje presnú zmenu smeru prepojovacieho potrubia. Vďaka patentovanej pripojovacej technológii Quick & Easy je inštalácia obzvlášť jednoduchá. V balení sú dva L-kusy.
Detail
4,19 €
L-kus 4.6 mm (3/16")

L-kus 4.6 mm (3/16")

Jednoduchá zmena smeru L-kus GARDENA, ako súčasť systému GARDENA Micro-Drip, umožňuje presnú zmenu smeru prívodného potrubia. Vďaka patentovanej pripojovacej technológii Quick & Easy je inštalácia obzvlášť jednoduchá. V balení je desať L-kusov.
Detail
5,59 €
Regulovateľný radový kvapkač

Regulovateľný radový kvapkač

Jednoduchá inštalácia - nastaviteľné zavlažovanie pomocou kvapkačov Regulovateľný radový kvapkač, ako súčasť systému GARDENA Micro-Drip, je ideálny pre zavlažovanie kratších radov rastlín s rôznymi požiadavkami na zalievanie. Pomocou radového kvapkača možno upravovať požadované množstvo vody. Týmto spôsobom možno zabezpečiť dávkovanie od 0 do približne 20 l za hodinu. Kryt je
Detail
11,49 €
Rozprašovacia tryska 180°

Rozprašovacia tryska 180°

Zavlažovaný úsek 180° S rozprašovacou tryskou 180° od spoločnosti GARDENA, ako súčasť systému GARDENA Micro-Drip, je možné plošné zavlažovanie záhonov jemným postrekom. Dosah rozprašovacej trysky je približne 3 m. Je možné predĺženie pomocou predlžovacej rúrky (č.v. 1377-20). Rozsah možno tiež nastaviť pomocou regulačného ventilu (č.v. 1374-20). Rozprašovacia tryska dokáže za
Detail
4,09 €
Vonkajšia hmlová hadica - súprava

Vonkajšia hmlová hadica - súprava

Flexibilný systém s mikro hmlovými tryskami pre chladivé osvieženie GARDENA hmlová hadica vonkajšia - súprava vám pomôže ochladiť sa v horúcich letných dňoch. Systém obsahujúci mikro hmlové dýzy sa jednoducho pripojí ku slnečníku, markíze alebo pergole a na opačnom konci k vodovodnému kohútiku. Dýzy vytvárajú jemnú hmlu, ktorá príjemne ochladzuje okolitý vzduch. Súprava, obsa
Detail
44,99 €
Štartovacia súprava pre rastliny v riadkoch S

Štartovacia súprava pre rastliny v riadkoch S

Bezstarostné a úsporné zavlažovanie GARDENA Micro-Drip-System štartovacia súprava pre rastliny v riadkoch S sa používa pre nenamáhavé a úsporné zavlažovanie malých riadkov rastlín a pre citlivé a okrasné rastliny (napr. pre paradajky). Základný prístroj na redukciu tlaku je pripojený na vodovodnýí kohútik pomocou hadice.
Detail
25,39 €
Štartovacia súprava pre rastliny v riadkoch L

Štartovacia súprava pre rastliny v riadkoch L

Bezstarostné a úsporné zavlažovanie GARDENA Micro-Drip-System štartovacia súprava pre rastliny v riadkoch sa používa na pohodlné a úsporné zavlažovanie rastlín ku koreňom. Základný prístroj sa pripojí na vodovodný kohútik pomocou hadice.
Detail
71,49 €
Držiak rúrky

Držiak rúrky

Pre zaisťovanie potrubia v zemi S držiakom na rúrky 3/16" od spoločnosti GARDENA možno potrubie systému GARDENA Micro-Drip zaistiť v zemi. Držiak rúrky navyše umožňuje definované upevnenie postrekovacej rúrky v 13mm (4,6/16") prívodnom potrubí. Spolu s T-spojkou pre rozprašovacie trysky (č.v. 8332-20) a predlžovacou trubkou (č.v. 1377-20) možno nastavovať výšku rozprašovacích
Detail
2,55 €
Uzatváracia zátka 1/2" (5 ks)

Uzatváracia zátka 1/2" (5 ks)

Ľahké utesnenie rúrky Zátka od spoločnosti GARDENA, ako súčasť systému GARDENA Micro-Drip, slúži na utesnenie prepojovacieho potrubia. Vďaka patentovanej pripojovacej technológii Quick & Easy je inštalácia obzvlášť jednoduchá. V balení je päť kusov.
Detail
4,39 €
Koncový kvapkač 4 l

Koncový kvapkač 4 l

Zavlažovanie pomocou lokálnych kvapkačov Koncový kvapkač ako súčasť systému GARDENA Micro-Drip je ideálny pre lokálne zavlažovanie samostatne stojacich rastlín alebo dlhších riadkov rastlín s podobnými požiadavkami na zavlažovanie - napr. živé ploty. Množstvo použitej vody je približne 4 litre za hodinu. Pre zavlažovanie samostatne stojacich rastlín, je koncový kvapkač nainšt
Detail
9,49 €
Predlžovacia rúrka

Predlžovacia rúrka

Pre zvýšenie výšky rozprašovacích trysiek Používaním predlžovacej rúrky systému GARDENA Micro-Drip - možno meniť výšku rozprašovacích trysiek. Tým je umožnené zavlažovanie vyšších rastlín. Dohromady možno zoskrutkovať viac predlžovacích rúrok. Predlžovacia trubka má dĺžku 24 cm. V balení je desať kusov.
Detail
4,09 €
Predlžovacia rúrka pre štvorplošný zavlažovač OS 90

Predlžovacia rúrka pre štvorplošný zavlažovač OS 90

Jednoduché a účinné: zavlažovanie vyšších rastlín GARDENA štvorplošný zavlažovač OS 90 môže byť vyšší vďaka 20 cm dlhej GARDENA predlžovacej rúrke. Táto sa montuje medzi hlavu zavlažovača a jeho základňu. Umožňuje pohodlné zavlažovanie vyšších rastlín zhora. GARDENA štvorplošný zavlažovač OS 90 môže, ako súčasť GARDENA Micro-Drip-systému, zavlažovať štvorcové a obdĺžnikové pl
Detail
6,69 €
NatureUp! Držiak na stenu rohový

NatureUp! Držiak na stenu rohový

Na montáž prvkov na stenu GARDENA NatureUp! držiak na stenu rohový je určený pre bezpečné zavesenie až 3 rohových črepníkov usporiadaných do tvaru polmesiaca. Súčasťou balenia sú 2 špeciálne základné dosky, 3 klipy a fixačný a upevňovací materiál.
Detail
21,49 €
NatureUp! Upevnenie

NatureUp! Upevnenie

Na upevnenie a stabilizáciu hrantíkov na stenách GARDENA NatureUp! upevnenie je vhodné na upevnenie a stabilizáciu vertikálnych a rohových hrantíkov na stenách.
Detail
11,29 €
Primiešavač na hnojivo

Primiešavač na hnojivo

Súčasné zavlažovanie a hnojenie Primiešavač na hnojivo od spoločnosti GARDENA je ideálny pre pridávanie univerzálneho tekutého hnojiva od spoločnosti GARDENA (č.v. 8303-20) do systému GARDENA Micro-Drip. Vďaka veľkému plniacemu otvoru a ventilu pre vyprázdňovanie pred príchodom mrazu alebo pred plnením tekutým hnojivom je manipulácia s dávkovačom veľmi jednoduchá. Množstvo hn
Detail
20,19 €
Automatické zavlažovanie kvetinových truhlíkov

Automatické zavlažovanie kvetinových truhlíkov

Pohodlné zavlažovanie nezávislé od vodovodného kohútika Automatické zavlažovanie kvetinových truhlíkov od spoločnosti GARDENA automaticky zavlažuje až šesť metrov dlhých kvetináčov na kvety. So integrovaným časovačom s 13 pevnými programami možno vaše hrantíky na kvety ľahko zavlažovať aj vo vašej neprítomnosti. Pre nezávislosť na vodovodnom kohútiku možno zavlažovanie truhlí
Detail
124,69 €
Štartovacia súprava pre rastliny v črepníkoch M

Štartovacia súprava pre rastliny v črepníkoch M

Bezstarostné a úsporné zavlažovanie Štartovacia súprava GARDENA Micro-Drip-System pre rastliny v črepníkoch M obsahuje všetko, čo budete potrebovať. Základný prístroj na redukciu tlaku je napojený na vodovodný kohútik pomocou hadice. Rastliny v črepníkoch sú zavlažované presne a individuálne podľa potreby pomocou kvapkačov.
Detail
52,99 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia